French Guiana

Görünüm listeleri

Realigro.biz.tr içinde satılık ev ilanlarına bakabileceğiniz dünya çapındaki ilk gayrimenkul arama motorudur French Guiana

Fransız Guyanası satılık emlak

Fransız Guyanasına taşınmak ister misiniz? Fransız Guyanası satılık mülk arıyorsanız iyi bir yatırım olabilir bilmek ister misiniz?

Guyana kontrastlar ülkesidir. Havayı da göz önünde bulundurarak farklı ve güzel manzaralar var, aşık olmak için gereken tüm malzemeler var. Mahkumların uzun zaman önce gönderilmediği Salut Adaları, doğanın binaları işgal ettiği garip ve canlı bir çevreye sahip.

Fransız Guyanası, Güney Amerika'nın kuzeydoğu kıyısında bulunan bir Fransız denizaşırı bölgesidir. Bölgesinin çoğu tropikal ormanlarla kaplıdır. Başkent Cayenne, renkli Creole evleri ve açık hava pazarları ile karakterize edilir. Brezilya'yı doğuya ve güneye, batıya Surinam ile sınırlar.

Fransız Guyanası'nda satılık mülke yatırım yapıp yapmadığına karar vermeden önce bilgilerimizi değerlendirmenin çok önemli olduğuna inanıyoruz.

Fransız Guyanası iki ana coğrafi bölge sunmaktadır: nüfusun çoğunun yaşadığı bir kıyı kesimi ve Brezilya sınırındaki Tumac-Humac dağlarının ekonomik zirvelerine sürekli olarak yükselen ilgisiz ve neredeyse erişilemeyen bir yağmur ormanı. Kıyıdan birkaç küçük adalar kuruldu, üç ada Iles du Salut Salvation, şeytanın adasını ve terkedilmiş Ile de Connectable kuşu, Brezilya'ya kadar yolculuk boyunca tutuldu.

Cayenne, bu bölümün toplam nüfusunun yaklaşık üçte birini ve belki de Fransız Guyanası'nda satılık mülkleri aramak için en iyi yeri de içeren, denizaşırı departmanın en büyük şehri olan Guyana'nın başkentidir.

Guyana ve Suriname, sırasıyla İngiltere ve Hollanda'daki sömürgecilerinden bağımsızlık kazanmış olsa da, Fransız Guyanası hiçbir zaman sahip olmadı. Yurtdışı bir bölge olarak sınıflandırılmıştır; Birçoğu Creole konuşsa da, para birimi euro ve resmi dili Fransızca'dır.

Kavurucu sıcağı ve köpekbalıkları da dahil olmak üzere sert ortamı, 1969 yılında Papillon'da kitap haline getirildi ve daha sonra Dustin Hoffman ve Steve McQueen'in oynadığı bir film oldu.

Belçika'dan daha büyük, ama yaklaşık 250.000 kişilik bir nüfusa sahip.

Fransız Guyanası Portekiz büyüklüğünde. Yine de sadece 200.000 kişi burada yaşıyor. Ülkenin konuşacak hiçbir ekonomisi yok. Hiç bir turizm yoktur, en azından deniz köpekbalıkları ile boğulmaktadır ve en azından deniz tarafından, nehir çökelmesi ile kahverengidir. Ne de, toprağın kalitesizliği sayesinde, herhangi bir tarım var. Brezilya'ya inen yollar büyük ölçüde geçilmezdir ve dünyanın tek güvenilir çıkışı, başkent Cayenne'deki Rochambeau havaalanından Paris Orly'e günlük uçuştur.

  •  
    Fransız Guyanası'na taşınıyorum. Gurbetçi ve Fransız Guyana yaşıyor

        Brezilya'yı, Surinam'ı ve Atlantik Okyanusu'nu çevreleyen, bugün rehberimizin kahramanı enderden daha benzersiz olan bir gerçek: Fransız Guyana. Guyana'da bir mülk satın almak sizin için en iyi 2019 seçenek olabilir, yatırımcılar için, birçok fırsat ve el değmemiş manzara güzelliği ile ...

Harita, fiyatların seyri ve istatistikler

İlgili gayrimenkul

Cod. 6916

Satilik Çiftlik evi, French Guiana, Cayenne, Cayenne, .

1,359,026.80TRY
Satilik
Çiftlik evi

200 m²
Ev iki katlı, üç yatak odası, 4 banyo, balkon, oturma odası, yemek odası, kahvaltı alanı ile mutfak, çamaşırhane alanı, carport, veranda, galeri, bany...
Harita, fiyatların seyri ve istatistikler
2005-2024 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Tercihler

    Realigro web sitesini daha iyi kullanmak için, dil, para birimi, metrekare veya sq ft için tercihlerinizi ayarlayın

    şimdi ayarlayın Bir daha gösterme
BB